Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

EAST LED UPS EA200 2000VA/1200W Line interactive UPS+ AVR, With USB + RS232

Има на залиха
8.500 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 897806
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

EAST LED UPS EA200 2000VA/1200W Line interactive UPS+ AVR • With USB + RS232 • Schuko x 2 • Input Voltage: 100/120VAC (± 10 vac) • Input Frequency: 50/60Hz ± 1Hz • Output Voltage: 120VAC (± 10 vac) • Output Frequency: 50/60Hz ± 1Hz • Crest factor: 3:1 • Recharging Time 6-8 hours to 90% capacity • Noise Level: < 45 dB (1 mt from front panel) • Size: 140x280x170mm • Gross Weight: 117kg • Battery: 2 x 9AH • Metel case
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Supply Type UPS
Power 2000 VA
Part Number NULL
Brand EAST
Write Your Own Review
You're reviewing:EAST LED UPS EA200 2000VA/1200W Line interactive UPS+ AVR, With USB + RS232
Повеќе продукти од EAST