Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

EAST UPS Lead acid battery 12V/8Ah

Има на залиха
1.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-07-2022
КОД: 897811
1-3 дена
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

UPS EAST UPS Lead acid battery 12V/8Ah
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand EAST
Power 12 V
Part Number NULL
Supply Type UPS Battery
Write Your Own Review
You're reviewing:EAST UPS Lead acid battery 12V/8Ah
Повеќе продукти од EAST