ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Floor stand for tablets with key lock PAD-15

Quick Overview

Floor stand for tablets with key lock PAD-15

КОД: 926604

Достапност: Прашај

4.341 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Floor stand for tablets with key lock. 90° rotation when assambling UNIVERSAL FLOOR MOUNT FOR TABLETS Rotation: 90° Material: Aluminum/Plastic Dimensions: 368 x 277 x 1131mm Color: Silver/Black Ideal for iPad 1/2/3/4/Air, most 9.7”-10.1” Galaxy tablets and other. Ideal tablet dimensions 22 x 16cm Anti-theft design. Lock and key for securely displaying in the public. Like Auto shows etc. Elegant aluminum look Home button unavailability prevents public to touch home button Hidden cables Pieces in carton: 4 Bar Code: 0616320531959

Additional Information

Бренд SBOX
Part Number PAD-15

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите