Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

FUJITSU B24W-7 24"

-30%
Има на залиха
Special Price 3.500 ден. Regular Price 5.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2023
КОД: 989651
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
FUJITSU B24W-7 24" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Diagonal Size 61 cm (24-inch) Aspect ratio 16:10 Horizontal 30 - 82 kHz Vertical 56 - 76 Hz Resolution 1,920 x 1,200 pixel Brightness - typical 300 cd/m² Contrast - typical 1000:1 Contrast - advanced 20,000,000:1 Viewing angle (h/v) - typical 178°/178° CR10:1 Color performance 16.7 million colors Response time gray to gray typical 5 ms (in Video mode) Stand 4-in-1 Stand Height adjust range 130 mm Tilt angle -5° / +35° Swivel angle 340° Rotation to portrait 90° Video Input 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D (HDCP) 1 x D-SUB Audio sound output 2 x 1.5 W USB downstream 2 x USB 2.0 Weight (unpacked) 6.9 kg 9.26 lbs Dimension with stand (W x D x H) 559 x 204 x 384 mm 22.01 x 2.53 x 14.41 inch Compliance ENERGY STAR® 8.0, EPEAT® Bronze (dedicated regions), Zero bright and dark pixel faults, Subpixel faults according to ISO9241-307 (Pixel fault class I), TCO Certified EN 62368-1, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration Miscellaneous VESA DDC/ CI, Flat Display Mounting Interface VESA MIS-D 100 C, Kensington lock prepared A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Class А+ Premium refurbished
Response Time 5 ms
Promotion Type Black Friday, [Stock Clearance Refurbished]
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1200 (WUXGA)
Diagonal 24''
Brand FUJITSU
Part Number B24W-7
Built-in Speakers No
Повеќе продукти од FUJITSU