Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

GAMING Столица CAMELEON, Black with LED LIGHT + REMOTE CONTROL

Има на залиха
14.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 09-08-2022
КОД: 948374
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

GAMING Столица CAMELEON Black with LED LIGHT + REMOTE CONTROL Максимална тежина до 150 kg unfolding(up to 160°) Број на ногарки: 5 height: 135cm(maximum) width: 70cm seat width 38cm материјал: екокожа
Спецификации
Категорија Гејминг столици и мебел
Part Number NULL
Brand Unknown Brand
Write Your Own Review
You're reviewing:GAMING Столица CAMELEON, Black with LED LIGHT + REMOTE CONTROL
Повеќе продукти од Unknown Brand