Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Bluetooth Mouse NX-9000BT V2, Iron Gray, BlueEye

Има на залиха
1.098 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 905071
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Bluetooth Mouse NX-9000BT V2 • Color: Iron Gray • Sensor engine: BlueEye • Resolution (DPI): 1200 • Bluetooth operating range: Approx. 10m • Number of buttons: 3 (left • right • middle button with scroll) • Built-in 320mAh rechargeable Li-polymer battery (320mAh) • Weight: 49.5 gr • Dimensions (W x H x D): 54.5 x 81.4 x 34.1 mm
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface Bluetooth
Backlight N/A
Is Gaming No
Mouse sensor type BlueEye
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Bluetooth Mouse NX-9000BT V2, Iron Gray, BlueEye
Повеќе продукти од GENIUS