Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Bluetooth Speaker SP-920BT Black, Bluetooth technology wireless connectivity , Tptal Output: 6W, Satellites: 2x 3W, Integrated

Нема залиха
1.669 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922627
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Bluetooth Speaker SP-920BT Black • Bluetooth technology wireless connectivity • Tptal Output: 6W • Satellites: 2x 3W • Integrated AUX-in for other audio device • Multiple EQ Modes • Rechargeable and Built-in Battery • MicroSD slot • Play time 8hrs • Weight 298g
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power N/A
Speaker Type 1.0
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Bluetooth Speaker SP-920BT Black, Bluetooth technology wireless connectivity , Tptal Output: 6W, Satellites: 2x 3W, Integrated