Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius CAVIMANUS HS-G700V, 7.1 Virtual gaming

Нема залиха
3.599 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 713451
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius CAVIMANUS HS-G700V 7.1 Virtual gaming GOLD PLATED USB headset vibration mic.
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand GENIUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius CAVIMANUS HS-G700V, 7.1 Virtual gaming
Повеќе продукти од GENIUS