Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Full speed professional Gaming Keyboard IMPERATOR PRO 16M RGB

Нема залиха
2.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 798383
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Full speed professional Gaming Keyboard IMPERATOR PRO 6 programmable macro keys to assign up to 18macros Full color 16M RGB for backlight Brightness switch: Four levels of light brightness 33%/66%/100%/ OFF anti-ghost keys Gaming mode option for deactivation of the Windows key On board memory chip prevents command bottleneck palm rest 2x USB ports
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand GENIUS
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight RGB
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Full speed professional Gaming Keyboard IMPERATOR PRO 16M RGB
Повеќе продукти од GENIUS