Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Gaming Keyboard Scorpion K9, USB, Black, 7 colors backligt

Нема залиха
1.356 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 905158
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Gaming Keyboard Scorpion K9 • USB • Black • 7 colors backligt • 14 x multimedia keys • 19 x anti-ghosting keys • Keystroke lifecycle: 10 million • Cable length: 1.5m • Weight: 680gr • Dimensions (W x H x D): 465 x 192 x 30mm
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand GENIUS
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight Multi-color
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Gaming Keyboard Scorpion K9, USB, Black, 7 colors backligt