Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Gaming Mouse Scorpion M6-600, USB, Black & Orange

Нема залиха
1.899 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922971
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Gaming Mouse ScorpionM6-600 • USB • Color: Black & Orange • 5 programmable hyper-response buttons • 800 -5000 DPI switching for superior responsiveness and sensitivity • Durable button • Perfect ambidextrous design fits in any palm • with counter weight http://us.geniusnet.com/product/scorpion-m6-600
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Gaming Mouse Scorpion M6-600, USB, Black & Orange
Повеќе продукти од GENIUS