Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius HS-M435, Headset with microphone, Black

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 886541
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius HS-M435 • Headset with microphone • In-line controller 3.5mm plug • Color: Black
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand GENIUS
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius HS-M435, Headset with microphone, Black
Повеќе продукти од GENIUS