Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius K5 Black, Gaming Keyboard, USB, 7 colors backligt, 19 anti-ghosting keys

Нема залиха
908 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 886554
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius K5 Black • Gaming Keyboard • USB • 7 colors backligt • 19 anti-ghosting keys
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand GENIUS
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius K5 Black, Gaming Keyboard, USB, 7 colors backligt, 19 anti-ghosting keys
Повеќе продукти од GENIUS