Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius KB-8005, Wireless combo Keyboard + Mouse, Black/Red

Нема залиха
1.009 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 798382
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius KB-8005 Wireless combo Keyboard + Mouse Black/Red 6 hotkeys keyboard and low profile keycaps 1200 dpi Blue eye mouse
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Is Gaming No
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Brand GENIUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius KB-8005, Wireless combo Keyboard + Mouse, Black/Red