Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Keyboard USB, KB-116, Wired

Има на залиха
509 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 946565
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Keyboard USB, KB-116, Wired USB тастатура Компатибилен Windows 7/8/10
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand GENIUS
Is Gaming No
Promotion Type Најпродавани
Interface USB
Part Number 31300008400
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Keyboard USB, KB-116, Wired
Повеќе продукти од GENIUS