Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Micro Traveler 9000R V3, Tiny size, 2.4GHz wireless, Blue

Нема залиха
819 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 905068
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius Micro Traveler 9000R V3 • Tiny size • 2.4GHz wireless • Color: Blue • Number of buttons: 3 • Built-in 240mAh rechargeable Li-polymer battery (320mAh) • Stick & Go
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Is Gaming No
Mouse sensor type Optical
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Micro Traveler 9000R V3, Tiny size, 2.4GHz wireless, Blue
Повеќе продукти од GENIUS