Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius RING MOUSE, 2.4GHz Wireless Multi-Application Remote Controller

Нема залиха
1.790 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 713426
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius RING MOUSE, 2.4GHz Wireless Multi-Application Remote Controller
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Is Gaming No
Mouse sensor type Optical
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius RING MOUSE, 2.4GHz Wireless Multi-Application Remote Controller
Повеќе продукти од GENIUS