Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SlimStar 8006 Wireless black combo

Нема залиха
848 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922639
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SlimStar 8006 Wireless black combo (Keyboard Slimstar + Mouse optical 1000dpi black) 2.4 GHz anti-interference desktop combo simple style and low profile keycap for quiet typing 12 function keys for media control and Internet access 1200 dpi 3-button mouse with ergonomic shape design
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Тип на поврзување Безжични
Backlight N/A
Brand GENIUS
Part Number NULL
Is Gaming No
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SlimStar 8006 Wireless black combo
Повеќе продукти од GENIUS