Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SW-2.1 375, Wood Speakers + Subwoofer, Color: Black, Total output power: 12 watts, Subwoofer: 6 Watts, Satellites: 3 Watts x 2, Audio input: 3.5mm

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 886527
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SW-2.1 375 • Wood Speakers + Subwoofer • Color: Black • Total output power: 12 watts • Subwoofer: 6 Watts • Satellites: 3 Watts x 2 • Audio input: 3.5mm
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power N/A
Speaker Type 2.1
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SW-2.1 375, Wood Speakers + Subwoofer, Color: Black, Total output power: 12 watts, Subwoofer: 6 Watts, Satellites: 3 Watts x 2, Audio input: 3.5mm
Повеќе продукти од GENIUS