Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SW-2.1 385, Wooden speaker with subwoofer, RMS power: RMS (W) Subwoofer: 8 W, Satellites: 3.5 W x 2, Black Color

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 922633
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SW-2.1 385 • Wooden speaker with subwoofer • RMS power: RMS (W) Subwoofer: 8 W • Satellites: 3.5 W x 2 • Black Color
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power N/A
Speaker Type 2.1
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SW-2.1 385, Wooden speaker with subwoofer, RMS power: RMS (W) Subwoofer: 8 W, Satellites: 3.5 W x 2, Black Color
Повеќе продукти од GENIUS