Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SW-G2.1 500, Gaming Wooden subwoofer speaker system

Нема залиха
2.198 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 934652
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SW-G2.1 500 • Gaming Wooden subwoofer speaker system • RMS power: RMS (W) Subwoofer: 8 W • Satellites: 3.5 W x 2 • Black Color
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SW-G2.1 500, Gaming Wooden subwoofer speaker system