Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer

Нема залиха
3.398 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 934983
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SW-HF2.1 1700 ll • 45W • wood speakers + subwoofer • Stylish diamond texture on satellite speakers
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power 45 W
Speaker Type 2.1
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SW-HF2.1 1700 ll, 45W, wood speakers + subwoofer
Повеќе продукти од GENIUS