Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius Traveler 900, Wireless 2.4GHz, optical mouse, turbo scroll, 1600 dpi, Gold

Нема залиха
819 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 738848
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Innovative notebook mouse with turbo scroll 2.4GHz wireless technology: anti-interference function 1600 dpi optical engine for enhanced tracking performance Pico receiver for storing inside of mouse: easy to carry Power saving switch
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Is Gaming No
Mouse sensor type Optical
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius Traveler 900, Wireless 2.4GHz, optical mouse, turbo scroll, 1600 dpi, Gold
Повеќе продукти од GENIUS