Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

GoPro MAX Battery Rechargeable

Има на залиха
1.759 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-01-2022
КОД: 958825
1-3 дена
Гаранција: 999 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

GoPro MAX Battery Rechargeable Power your MAX Use this 1600mAh lithium-ion rechargeable battery as a spare or replacement battery for your MAX. Product Details 1600mAh lithium-ion rechargeable battery Use as a spare or replacement battery for your MAX Warning: Do not use the battery if it has been damaged. Follow all warnings and instructions in the camera User Manual.
Спецификации
Категорија Батерии и полначи
Part Number ACBAT-001
Brand GoPro
Write Your Own Review
You're reviewing:GoPro MAX Battery Rechargeable
Повеќе продукти од GoPro