Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Biostar GT730 4GB GDDR3, 128-bit, VGA, DVI

Има на залиха
6.613 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 989769
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

VGA GT730 4GB GDDR3, 128-bit, VGA, DVI GPU GeForce GT730 PRODUCT FEATURES ROHS DDR3 DVI D-Sub HDMI PCI-E 2.0 ENGINE CLOCK 700MHz MEMORY CLOCK 1333MHz MEMORY SIZE 4GB MEMORY TYPE DDR3 MEMORY BUS 128-bit INTERFACE Support PCI-E 2.0 x16 MAX RESOLUTION Digital: 2560 X 1600 VGA: 2048 X 1536 OUTPUT DVI D-Sub HDMI ACCESSORIES 1 x Quick Guide
Спецификации
Категорија Графички картички
Brand BIOSTAR
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Biostar GT730 4GB GDDR3, 128-bit, VGA, DVI
Повеќе продукти од BIOSTAR