Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Haier Revive Plus AS50RDAHRA-PL/1U50MEGFRA-5, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред со ВГРАДЕН ГРЕАЧ НА КОМПРЕСОР, Ефективен режим за затоплување д

Има на залиха
54.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-06-2024
КОД: 1008431
1-3 дена
Гаранција: 1800 (дена)
Haier Revive Plus AS50RDAHRA-PL/1U50MEGFRA-5, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред со ВГРАДЕН ГРЕАЧ НА КОМПРЕСОР, Ефективен режим за затоплување до -25 степени, WiFi built in, Бела Боја на внатрешната единица, HITACHI HIGHLY компресор, Функција за самочистење, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 4.8KW на ладење (од -10 до 43 степени целзиусови), 4.8KW на греење (од -25 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4, SEER (kW):6.3, EER 2.81 W/W, COP 3.6 W/W, Антибактериски Филтер, Авто рестарт, 3D Airflow дистрибуција на воздухот вертикално и хоризонтално за еднакво распоредување низ собата, Еко мод на работа на три различни нивоа, Самочистење, I Feel далечински управувач од каде се мери темепратурата во собата, Whispering air технологија на намалување на звукот до 15dB при спиење, Циркулација на воздух 770/810 m3/h, Капацитет на одвлажнување 2л/ч, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа на ладење, A+ Енергетска класа на греење, Бучност на внатрешна единица до 28-60dB, Гас за разладување R-32
Спецификации
Категорија
Part Number NULL
Brand Haier