Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Има на залиха
Special Price 851 ден. Regular Price 1.220 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 900569
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Part Number 250gb Used
Brand Unknown Brand
Class N/A
Promotion Type Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Повеќе продукти од Unknown Brand