Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Toshiba HDD 1TB 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA100

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 807745
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 1TB Toshiba 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA100
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Brand Toshiba
Cache 32 MB
HDD Speed 7 200 rpm
Disk Interface SATA III
Disk format 3.5"
Part Number NULL
HDD Capacity 1 TB
Write Your Own Review
You're reviewing:Toshiba HDD 1TB 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA100