Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

WesternDigital HDD 2.5" 500GB 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height, WD5000LPCX

Нема залиха
2.399 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 931791
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 2.5" 500GB WesternDigital 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height, WD5000LPCX
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Brand Western Digital
Cache 16 MB
HDD Speed 5 400 rpm
Disk Interface SATA III
Disk format 2.5"
Part Number NULL
HDD Capacity 500 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:WesternDigital HDD 2.5" 500GB 5400rpm, 16MB Cache, SATA 6.0Gb/s, WD Blue, 7mm height, WD5000LPCX