Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Toshiba P300 HDD 2TB 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD120UZSVA

Има на залиха
3.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 931538
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 2TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD120UZSVA
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Brand Toshiba
Cache 64 MB
HDD Speed 7 200 rpm
Disk Interface SATA III
Disk format 3.5"
Part Number NULL
HDD Capacity 2 TB
Write Your Own Review
You're reviewing:Toshiba P300 HDD 2TB 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD120UZSVA
Повеќе продукти од Toshiba