Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

WesternDigital HDD 2TB IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green, WD20EZRX

Нема залиха
1.899 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-05-2022
КОД: 807754
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 2TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green, WD20EZRX
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Brand Western Digital
Cache 64 MB
HDD Speed IntelliPower
Disk Interface SATA III
Disk format 3.5"
Part Number NULL
HDD Capacity 2 TB
Write Your Own Review
You're reviewing:WesternDigital HDD 2TB IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green, WD20EZRX
Повеќе продукти од Western Digital