Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HDD 3.5" 3TB SATA

Има на залиха
Special Price 3.000 ден. Regular Price 3.400 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-09-2022
КОД: 955683
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 3.5" 3TB SATA ПРОМОТИВНО 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Class N/A
Brand Unknown Brand
Part Number HDD 3TB
Promotion Type Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:HDD 3.5" 3TB SATA
Повеќе продукти од Unknown Brand