Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

WesternDigital HDD 4TB I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD40PURZ

Има на залиха
7.123 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 912069
1-3 дена
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HDD 4TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD40PURZ
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Brand Western Digital
Cache 64 MB
HDD Speed IntelliPower
Disk Interface SATA III
Disk format 3.5"
Part Number NULL
HDD Capacity 4 TB
Write Your Own Review
You're reviewing:WesternDigital HDD 4TB I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD40PURZ
Повеќе продукти од Western Digital