ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

HP BriefCase 15.6" Duotone, Red

Quick Overview

HP BriefCase 15.6" Duotone, Red

КОД: 903396

Достапност: 48 часа

Regular Price: 1.020 ден

Special Price 961 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

HP BriefCase 15.6" Duotone, Red Smartly constructed for easy, on-the-go accessibility, this briefcase carries your laptop and daily essentials without a fuss. With bold color-blocking make a statement wherever you go. Styled to move you Fashion-forward design and bold color combinations that express your style. Padded for protection Padded pocket helps protect and secure a laptop with up to a 15.6-inch diagonal screen. Lots of pockets Pockets inside and outside the briefcase help keep you organized.

Additional Information

Бренд Hp
Part Number Y4T18AA
Дијагонала 15"

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите