ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Firepro M5950

Quick Overview

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Firepro M5950

КОД: 930226

Достапност: Нема залиха

22.899 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

HP EliteBook 8760W 17" Mobile WORKSTATION Core™ i5-2520M/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Firepro M5950 A Class Refurbished ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 12 месеци гаранција 14 дена гаранција за враќање пари • Екран : LED backlight, Full HD ultra wide-viewing angle (UWVA) anti-glare DreamColor, Full HD • Процесор : Intel® Core™ i5-2520M Processor (3M Cache, up to 3.20 GHz) Dual Core Legacy Intel® Core™ Processors • РАМ : 8GB DDR3 • ССД Диск : 256 GB • Графичка карта : AMD FirePro M5950 1GB DDR5 128bit • Оптички уред - DVD-RW • Останато : - Fax Compatibility - G3 - Web Camera - Stereo speakers - stereo microphone - keyboard, pointing stick, touchpad - Wi-Fi - 802.11a/b/g/n, Bluetooth 2.1 EDR - card reader - Expansion Bays - 1 x Upgrade Bay - Slots = 1 x ExpressCard/54 (1 free) - Interfaces = DisplayPort = VGA = FireWire = Microphone input = Headphone output = Modem = LAN = 2 x USB 3.0 = 2 x USB 2.0 = USB 2.0/eSATA = Dock = Battery - Memory Card Reader - Yes (SD Card, MultiMediaCard) • Оперативен систем - Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надограба на РАМ меморија. Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Additional Information

Бренд Hp
Part Number Elitebook 8760W
Гаранција 365

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите