Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HP 15s-fq2004nia 15.6" i7-1165G7, 8GB, 256GB, IrisXe, Natyral Silver, DOS

Има на залиха
42.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 988996
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HP NB 15s-fq2004nia Intel Core i7-1165G7 (up to 4.70 GHz, 12MB), 15.6" FHD (1920x1080) AG ultraslim SVA 250 nits 8GB DDR4-2666 256GB PCIe SSD Intel Iris Xe Graphics No-DVD, Webcam, BT, Wireless 3-cell Natyral Silver FreeDOS, 1Y
Спецификации
Категорија Лаптопи
Brand Hp
SSD Capacity 256 GB
Is Gaming No
Type Of Operating System DOS
Diagonal 15.6''
Max Turbo Frequency: up to 4.70 GHz
GPU Brand Intel® Iris™
Part Number 3B3J6EA
HDD Capacity N/A
RAM Capacity 8 GB
Processor Technology Intel® Core™ i7
Write Your Own Review
You're reviewing:HP 15s-fq2004nia 15.6" i7-1165G7, 8GB, 256GB, IrisXe, Natyral Silver, DOS
Повеќе продукти од Hp