ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

HP ProDesk 400 G5 MicroТower Core™ i3-8100 4GB RAM/ 500GB HDD/ Win 10 Pro

Quick Overview

HP ProDesk 400 G5 MicroТower Core™ i3-8100 4GB RAM/ 500GB HDD/ Win 10 Pro

КОД: 935620

Достапност: 48 часа

33.402 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

HP PC 400G5 MT I38100 4GB/500Win 10 Pro Designed to fit the modern workspace now and in the future, the stylishly designed, reliable, and secure HP ProDesk 400 MT is a powerful PC with scalable performance that can grow with your business. Процесор Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz) RAM Меморија 4GB DDR4 2666MHz (1x4GB) Графичка картица Intel UHD Graphics 630 Видео меморија / Хард диск 500GB 7200 rpm SATA Мултимедија драјв SATA DVD-Writer Мрежна карта LANIntegrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 1 16 Назад: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 DisplayPort™ 1.2; 1 power connector; 1 RJ-451 VGA; 2 USB 3.1 Gen 1; 4 USB 2.0 Внатрешни: 1 M.2 2230; 1 M.2 2230/2280; 1 PCIe 3 x16; 2 PCIe 3 x1 Димензии (Ш х Д х В) 170мм x 274мм x 338мм Тежина 5,47kg Безбедност Lock slot Напојување 310W Operating system Win 10 Pro

Additional Information

Бренд Hp
Part Number 4CZ59EA
Processor Technology Intel® Core™ i3
RAM капацитет 4 GB
GPU Brand Integrated VGA
Гаранција 360
HDD капацитет 500 GB
Case Type Micro Case
Оперативен систем Windows 10 Pro

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите