Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HP ProOne 400 G2 AIO 20" i5 6th Gen/ 8GB/ 240GB

Има на залиха
Special Price 19.900 ден. Regular Price 24.900 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 952030
Мала залиха
A Class refurbished, 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење, 1 година гаранција
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HP ProOne 400 G2 AIO 20" i5/ 8GB/ 240GB/ webcam ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 1 годинa гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) • Процесор - Intel® Core™ i5-6500T Processor, 6M Cache, 2.50 GHz up to 3.10 GHz, # of Cores 4, Skylake • РАМ - 8GB DDR3 • ССД Диск - 240GB SSD • Oптички уред - N/A • Графичка карта - Intel® HD Graphics • Оперативен систем - N/A Гратис: - При купување на пакет компјутер + монитор, Подарок нови тастатура и маус А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Refurbished AIO
Case Type All in One
SSD Capacity 240 GB
Class A Class Refurbished
Brand Hp
Core Name 6th Gen. SkyLake
Max Turbo Frequency: up to 3.10 GHz
Memory Type DDR3
Type Of Operating System N/A
HDD Capacity N/A
GPU Brand Intel® HD
Clock Speed: 2.50 GHz
RAM Capacity 8 GB
Processor Technology Intel® Core™ i5
Part Number ProOne 400 G2 AIO
Promotion Type Лиценцирај се, Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:HP ProOne 400 G2 AIO 20" i5 6th Gen/ 8GB/ 240GB
Повеќе продукти од Hp