Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HP WIRELESS MOUSE 220 (SNOW WHITE) 7KX12AA

Има на залиха
Special Price 749 ден. Regular Price 882 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-01-2022
КОД: 950333
Последно парче
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HP WIRELESS MOUSE 220 (SNOW WHITE)7KX12AA Supported operating systems Compatible Operating Systems Windows 7 Windows 8 Windows 10 Mac OS Chrome™ OS Appearance Color Snow white Box contents What's in the box HP Wireless Mouse 220 1 AA battery 2.4 GHz micro receiver Quick Start poster Product notices Warranty card R.E.D. RTF card Weights Weight 0.08 kg Package weight 0.14 kg Dimensions Minimum dimensions (W x D x H) 9.48 x 5.7 x 3.91 cm Package dimensions (W x D x H) 19.8 x 13.9 x 5.3 cm
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Brand Hp
Part Number NULL
Promotion Type Последни количини
Write Your Own Review
You're reviewing:HP WIRELESS MOUSE 220 (SNOW WHITE) 7KX12AA
Повеќе продукти од Hp