Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HPE Server ProLiant DL160 Gen10, Intel Xeon Silver 4208, 32GB, 2x 1.2TB SAS HDD, 2x500W

Има на залиха
134.965 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984637
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HPE Server ProLiant DL160 Gen10, Intel Xeon Silver 4208 (2.10GHz 11MB), 32GB (2x16GB) DDR4 2933Y-R RDIMM, 8xHot Plug SFF Smart Carrier 2x 1.2TB SAS HDD 10kRpm, Smart Array P408i SAS 2GB with Battery, 2x500W 3Year NBD Warranty
Спецификации
Категорија Сервери и работни станици
Part Number N/A
Brand HPE
Write Your Own Review
You're reviewing:HPE Server ProLiant DL160 Gen10, Intel Xeon Silver 4208, 32GB, 2x 1.2TB SAS HDD, 2x500W
Повеќе продукти од HPE