Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Huawei Sound Stone Portable Bluetooth Speaker Red

Нема залиха
2.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 933931
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Huawei Sound Stone Portable Bluetooth Speaker Red
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Part Number NULL
Brand Huawei
Write Your Own Review
You're reviewing:Huawei Sound Stone Portable Bluetooth Speaker Red
Повеќе продукти од Huawei