Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Huawei Wifi Gigabit Router WS5200-21 AC1200, Dual-Band 2.4GHz & 5GHz, speed up to 1167 Mbps (dual band), second generation 11AC MU_MIMO

Има на залиха
2.598 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 938182
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Huawei Wifi Gigabit Router WS5200-21 AC1200, Dual-Band 2.4GHz & 5GHz, speed up to 1167 Mbps (dual band), second generation 11AC MU_MIMO
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand Huawei
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Huawei Wifi Gigabit Router WS5200-21 AC1200, Dual-Band 2.4GHz & 5GHz, speed up to 1167 Mbps (dual band), second generation 11AC MU_MIMO
Повеќе продукти од Huawei