Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Huawei Wifi Router WS318N-21, up to 300 Mb/s and a strong Wi-Fi signal, LDPC algorithm and 2 antennas, 802.11b / g / n, White, PN:5853

Нема залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 938183
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Huawei Wifi Router WS318N-21, up to 300 Mb/s and a strong Wi-Fi signal, LDPC algorithm and 2 antennas, 802.11b / g / n, White, PN:5853
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand Huawei
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Huawei Wifi Router WS318N-21, up to 300 Mb/s and a strong Wi-Fi signal, LDPC algorithm and 2 antennas, 802.11b / g / n, White, PN:5853
Повеќе продукти од Huawei