Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Lenovo IdeaCentre AIO 3 22ITL6 White 21,5" i3-1115G4, 8GB, 256GB NVMe, DOS

Има на залиха
33.150 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-12-2021
КОД: 958820
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

IdeaCentre AIO 3 22ITL6 White - i3-1115G4, 8GB, 256GB NVMe, 21,5", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB) 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200 (Up to 2 drives) 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 21.5" FHD (1920x1080) WVA 250nits + 720p HD Camera DVD±RW/ Stereo speakers, 3W x2 Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M 11ax, 2x2 + BT5.0/ Keyboard White+ Mouse White 24m. Warranty/ DOS https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre/IdeaCentre_AIO_3_22ITL6?M=F0G5002LRI
Спецификации
Категорија All-In-One компјутери
Part Number F0G5002LRI
Promotion Type Ново
Brand LENOVO
Write Your Own Review
You're reviewing:Lenovo IdeaCentre AIO 3 22ITL6 White 21,5" i3-1115G4, 8GB, 256GB NVMe, DOS
Повеќе продукти од LENOVO