Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey 15,6", Celeron 6305, 4GB, 128GB NVMe, DOS

Има на залиха
18.450 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-09-2022
КОД: 959260
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey Celeron 6305, 4GB, 128GB NVMe, 15,6", DOS; Процесор - Intel Celeron 6305 (2C / 2T, 1.8GHz, 4MB) Рам меморија 4GB Soldered DDR4-3200 ССД диск - (Up to 2 drives) 128GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe Екран - 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG + 720p with Privacy Shutter Графичка картичка - Integrated Graphics Останато - 11ax, 2x2 + BT5.0/ Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio/ Firmware TPM 2.0/ 38Wh battery/ 1,65kg/ 24m. Warranty/ DOS https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_3_15ITL6?M=82H800WARM
Спецификации
Категорија Лаптопи
Diagonal 15.6''
Is Gaming No
Brand LENOVO
Max Turbo Frequency: up to N/A
GPU Brand Integrated VGA
Type Of Operating System DOS
SSD Capacity 128 GB
Part Number 82H800WARM
HDD Capacity N/A
RAM Capacity 4 GB
Processor Technology Intel® Celeron®
Write Your Own Review
You're reviewing:Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey 15,6", Celeron 6305, 4GB, 128GB NVMe, DOS
Повеќе продукти од LENOVO