ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Intel® Core™ i3-4130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz), socket 1150

Quick Overview

Intel® Core™ i3-4130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz), socket 1150

КОД: 932087

Достапност: Нема залиха

5.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 90 дена

Details

Intel® Core™ i3-4130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz) Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.4 GHz No of Cores: 2 (2 logical cores per physical) Typical TDP: 54 W

Additional Information

Бренд Intel
Part Number NULL
Гаранција 90

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите