Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150

Има на залиха
Special Price 6.000 ден. Regular Price 8.400 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 932088
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.2 GHz Turbo Speed: 3.6 GHz No of Cores: 4 Typical TDP: 84 W
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Part Number NULL
Brand Intel
Class N/A
Promotion Type Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150
Повеќе продукти од Intel