Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Intel® Core™ i5-9400F (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake BOX

Нема залиха
9.759 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 933433
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX • 2.9 GHz up to 4.1 GHz • Core Name: Coffee Lake • Core x 6 • Thread x 6 • 9MB SmartCache • Processor Graphics: None • Sockets: LGA 1151 • BX80684I59400F
Спецификации
Категорија Процесори
Max Turbo Frequency: up to 4.10 GHz
CPU Cores # 6 Core
Processor Technology Intel® Core™ i5
Packing Box
Clock Speed: 2.90 GHz
Brand Intel
Socket Intel® 1151
Part Number NULL
Core Name 9th Gen. Coffee Lake
Write Your Own Review
You're reviewing:Intel® Core™ i5-9400F (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake BOX
Повеќе продукти од Intel