ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Intel® Core™ i7-4770S Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)

Quick Overview

Intel® Core™ i7-4770S Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)

КОД: 932089

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 16.500 ден

Special Price 11.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 90 дена

Details

Intel® Core™ i7-4770S Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz) Product Collection - 4th Generation Intel® Core™ i7 Processors Code Name - Products formerly Haswell Vertical Segment - Desktop Processor Number - i7-4770S Lithography - 22 nm Use Conditions - PC/Client/Tablet # of Threads - 8 Processor Base Frequency - 3.10 GHz Max Turbo Frequency - 3.90 GHz Cache - 8 MB Intel® Smart Cache Bus Speed - 5 GT/s TDP - 65 W Sockets Supported - FCLGA1150 Max CPU Configuration - 1 Thermal Solution Specification - PCG 2013C TCASE - 71.35°C Package Size - 37.5mm x 37.5mm

Additional Information

Бренд Intel
Part Number NULL
Гаранција 90
Промоција Бесплатна достава, Попуст

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите