Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingfast SSD 128Gb

Има на залиха
Special Price 1.250 ден. Regular Price 1.409 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 952065
Во ДДСтор магацин
A Class refurbished, 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење, 1 година гаранција
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingfast SSD 128Gb
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Part Number 128GB SSD
Brand Kingfast
Class A Class Refurbished
Promotion Type Попуст
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingfast SSD 128Gb